• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Виготовлення візиток – зараз чи потім?

Виготовлення візиток – зараз чи потім?Виготовлення візиток це те питання, яким в першу чергу повинна перейматися кожна людина починаючи свою справу. Будь то надання юридичних або медичних послуг, автосервіс або налагодження комп'ютерів, робота в сфері продаж або освіти. Відсутність такого, здавалося б, маленького атрибуту як візитка, в рази зменшує клієнтську базу. Задумайтеся, скільки разів ви самі вдавалися до послуг візиток, коли виникала потреба в яких-небудь послугах або товарах? Як часто ви ділилися візитками «потрібних людей» з друзями і колегами?


Оперативний друк візиток в Черкасах.

Оперативна друк візиток в ЧеркасахЗамовляєте ви візитки вперше або бажаєте поповнити запас, завжди немаловажними будуть терміни виконання і ціна. У нас ви можете вибрати цифровий або офсетний друк візиток в залежності від необхідної кількості і термінів.

Цифровий друк дозволяє отримати не великий тираж візиток буквально за 10 хвилин. Для початку друку досить переслати зразок макета по електронній пошті або ж, наприклад, принести готову візитку, якщо мова йде про поповнення запасу.

Офсетний друк рентабельнаий для виготовлення великої кількості візиток. Виконання замовлення займає від 5-ти днів, так як потрібно попередня підготовка, в тому числі виготовлення друкарських форм.

Ціна візиток

Ціна візитокЗвичайно ж, чим швидше потрібно виготовити візитки, тим вищою буде ціна. Оперативне та якісне виготовлення візитних карток не може бути дешевим. Але у нас ви зможете підібрати варіант, який дозволить не виходити за рамки виділеного бюджету. На кінцеву ціну впливає вид матеріалу, це може бути папір або картон у тому числі щільністю 300 г/м2 або ексклюзивний дизайнерський папір. Чорно-біла візитка буде дешевше кольорова, друк може бути одно- або двостороннім. Збільшують вартість і такі послуги як ламінування, тиснення або використання особливого лакового покриття. Окрема графа це послуги дизайнера, який розробляє ескіз візитки. Для того що б виготовити візитки дешевше, можна скористатися готовим шаблоном візитки, в якому всього лише необхідно розмістити ваші дані. Ще один спосіб заощадити на виготовленні візиток, це замовити у нас великий тираж і отримати приємну знижку.

Ексклюзивна візитка

Ексклюзивна візиткаВеличезна кількість візиток порошаться забуті в глибинах шухляди робочого столу, а то й зовсім потрапляють у відро для сміття. А все тому, що вони безликі і не цікаві. Ваша візитка повинна викликати бажання, як мінімум, поглянути на неї двічі. Для цього не достатньо просто розмітити адресу, телефон і список пропонованих послуг. Необхідний особливий дизайн, родзинка, здатна надати візитці індивідуальність і привабливість. Важливо все, не тільки зображення, але і матеріал, форма, додаткова обробка надає міцність і захищає малюнок від стирання. Існує безліч нюансів, які дозволяють забезпечити успіх вашій візитній картці. І наші фахівці знають їх всі.