• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Тиражування будь якої листової продукції на цифровому різографі.

Тиражування на різографіРізограф або цифровий дуплікатор – це прилад, який гарантує якісне відображення, обробку та передачу початкових даних, а також порадує високою продуктивністю, надійністю і економічністю друку.

Різограф зовні схожий на ксерокс, але принцип роботи у нього дещо інший. Як і принтеру, йому необхідний оригінал – макет, лист (зразок необхідної продукції) роздрукований на лазерному принтері чи ксероксі або є можливість друку в режимі принтера - завдання, відправлене з комп'ютера, обробляється за допомогою контролера.

Оригінал – макет, після розміщення в різографі, за допомогою сканера перетворюється в електричні сигнали, які поступають в блок виготовлення майстер–плівки. Майстер - плівка виготовляється за методом трафаретного друку і закріплюється на друкарському барабані. Після виготовлення майстер–плівки, оригінал–макет вже не потрібен. З одної майстер–плівки можна зробити близько 3-х тисяч примірників друкованої продукції. Всі описані вище процеси запускаються натисненням кнопки і відбуваються без втручання людини, всередині самого різографа. Швидкість друку складає 120 копій за хвилину. Таким чином, різограф об'єднує в собі досягнення цифрової електроніки і переваги трафаретного друку.

Максимально економічно виправдано використання ризографії, як методу друку, при тиражах недостатньо великих для професійного друку і занадто великих для ксерокса. Різограф дає можливість друкувати на білому або кольоровому папері, а також дозволяє виробляти широкий асортимент продукції: анкети, прайси, листівки, оголошення, каталоги, брошури і багато іншого. При цьому замовлення буде виконано упродовж одного дня або навіть в присутності замовника.