• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Виготовлення печаток і штампівПечатки і штампи для юридичних і фізичних осіб всього за 30 хвилин, з використанням найновіших технологій.

Професійне, якісне виготовлення печаток і штампів за допомогою сучасної передової технології лазерного гравірування.

При лазерному гравіруванні сфокусований лазерний промінь випалює частину оброблюваного матеріалу, в результаті чого утворюється поглиблення, при цьому глибина випалювання регулюється потужністю лазерного променя. Послаблюючи силу дії лазера на оброблюваний матеріал, можна досягти ефекту зміни кольору малюнка або напису. Істотною перевагою цієї технології є можливість оперативно змінювати малюнок при нанесенні.

Використання лазерного гравіювання, дозволяє одержати високу якість зображення не доступну при інших методах. Відбитки печаток і штампів виходять дуже чіткими і довговічними. Печатки і штампи, виготовлені цим методом, служать до 20 років, при наявності у Вас автоматичного оснащення. Необхідно вчасно міняти подушку і оснащення, щоб не зіпсувати кліше.

Ми раді надати професійні послуги по створенню Вашої унікальної печатки або штампа, починаючи від початкового ескізу і до остаточної комплектації і підбору допоміжних аксесуарів. Ми забезпечимо Вам максимально оперативне і якісне виготовлення замовлення без додаткових витрат.