• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Широкоформатний друк Під широкоформатним друком мається на увазі повнокольоровий друк самих різних зображень і інформації на носіях великого формату, це може бути папір, банерна тканина або сітка, полотно, текстиль, самоклеюча плівка, ПВХ і тому подібне. Друк на широких форматах затребуваний у всіх сферах, це і креслення, графіки, схеми, таблиці для роботи, проведення презентацій і навчання, плакати, інтерьерний друк, але самий популярний напрям це рекламно-інформаційна продукція. Найбільш поширеним є друк на форматі А 1 і форматі А 2.

 

Формат А1 представляє собою полотно розміром 60х90 см, яке дуже зручно використовувати для друку постерів, плакатів, афіш, рекламної продукції. Також друк А1 використовується для робочої та навчальної документації, такої як проекти, креслення, технічні звіти, додатки до наукових робіт тощо. Формат А2 має полотно розміром 40х60 см, більш затребуваний для друку зовнішньої та внутрішньої реклами, реклами на транспорті, плакатів, постерів, а так само оригінальних чи пам'ятних фотографій. Друк А1 часто супроводжують замовлення на підвищення міцності віддрукованого матеріалу, ламінування, додавання глянцю і т. д.

 

При необхідності збільшити друковане зображення в довжину застосовується друк на рулонному папері. При друку на рулонному папері форматів А 1 і А 2 обмежується тільки ширина, а максимальна довжина залежить від характеристик принтера і вимог зображення.

 

Використовуючи формати А 1 або А 2 можна досить просто роздрукувати зображення набагато більшого розміру. Для чого використовуються сучасні комп'ютерні програми які розбивають малюнок на сегменти необхідного розміру з дотриманням масштабу і пропорцій, з них згодом просто скласти загальну картину. Спільна робота друкарського принтера і комп'ютера гарантує найвищу точність відображення всіх елементів, що особливо важливо при перенесенні на папір креслень і схем.

 

Широкоформатний друк це оптимальне співвідношення ціни та ефективності. Високий результат у розвитку бізнесу, ненав'язливе залучення нових партнерів та клієнтів, оригінальні сувеніри для подарунків, наочні посібники для навчання і роботи все це і багато іншого реалізується завдяки використанню друку на широких форматах.