• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

ПостполиграфияМи пропонуємо вам не лише поліграфічні послуги, але і подальшу обробку за допомогою якісного обладнання.

Наше обладнання:

Різак гильотинного типу IDEAL 3905 (формат А3+) – це настільна модель різака з механічним притиском паперу і механічним різанням стопки. За один раз розрізається близько 400 аркушів паперу. При цьому різ завжди виходить рівним і листи при розрізанні не зміщуються відносно один одного. Різаки цього типу є самими міцними і точними. Таким чином, продукція після обробки має рівний, акуратний різ. Відсутній нерівний або зміщений щодо малюнка різ, що гарантує якість і привабливий вигляд друкованої продукції.

Ламінатор Royal Sovereign NPH 1200N – призначений для ламінування друкованої продукції, а також фотографій з використанням спеціальної плівки. Максимальний формат оброблюваних документів – А3 і товщиною 3 мм ламінується за 25 секунд. Має декілька режимів температури і швидкості ламінування. Чудово фольгує документи. Ламінування не тільки істотно збільшує зносостійкість друкованої продукції, але і збільшує контрастність і насиченість фарб і надає виробу привабливий вигляд.

Брошюровальне обладнання призначене для скріплення віддрукованих аркушів в книгу, журнал, буклет, брошуру та іншу поліграфічну продукцію.

Фальцювальне обладнання. З його допомогою віддруковані аркуші з дотриманням правильного розташування сторінок складаються в зошит, для подальшого виробництва книг, брошур, журналів і т. д. Якісне фальцювання гарантує правильну послідовність сторінок, точність розташування згинів, щільність виробу, відсутність складок, зморшок і ушкоджень матеріалу.

Нарізувальники візиток. Швидко і якісно наріжемо тираж візитних карток, надавши їм необхідну форму. Візитки повинні мати акуратну і привабливу форму, для того щоб вигідно представити свого володаря і ми Вам у цьому допоможемо.

 

Тарифи на послуги ламінування. Ціни вказані в гривнях за один аркуш.

Тираж

1-10

10-50

50-100

100 <

А3

7

6

4

3

А4

4

3

2

1,50

А5

3

2,50

1,80

1,20