• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Офсетний друкОфсетний друк – це один з основних і найбільш затребуваних методів печаті. Цей метод відрізняється високою якістю друкованої продукції, можливістю відтворити найдрібніші деталі малюнка і передати не тільки основні кольори, але і будь-які півтони і відтінки. За допомогою офсетного друку можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї. Цей тип печаті дає можливість друкувати на багатьох видах паперу різного формату і щільності, початковий матеріал може бути як листовий, так і рулонний.

Використання офсетного способу друку робить можливим універсальне оформлення видань, можна використовувати компонування матеріалів у межах смуги, елементи зображення можуть бути різними за конфігурацією, розмірами і яскравістю. Найчастіше цей метод печаті використовують для друку книг, глянцевих журналів, газет, рекламної продукції, каталогів, візитних карток, упаковки і багато чого іншого. Зручно використовувати офсетний друк для виготовлення великоформатної продукції.


При офсетному друку, папір не контактує безпосередньо з формою. Фарба з друкарської форми, спочатку передається під тиском на еластичну гумову поверхню, а вже з неї на папір для отримання відбитка. При цьому істотно зменшується тиск на папір, а це, в свою чергу, покращує якість друку і зменшує знос друкарських форм.


Найбільш фінансово доцільно використання офсетного друку при виробництві великих або середніх тиражів продукції. Підготовчий період включає в себе виготовлення форм, з подальшою приладкою їх на машині для досягнення повного суміщення малюнка. Таким чином, друк малих тиражів буде не економічним, що, по суті, і є єдиним недоліком офсетного друку.