• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Каталог – яскравий і зручний перелік товарів або послуг.

Каталок – яскравий і зручний перелік товарів або послугГрамотно розроблений каталог це не нудний безликий перелік послуг або товарів, скоріше це повноцінна, яскрава і цікава презентація, здатна залучити нових клієнтів або партнерів. Такі каталоги хочеться брати в руки і вивчати, вибираючи вигідний для себе варіант.

Для багатьох бізнесменів каталоги є обов'язковим атрибутом, що забезпечує успіх і розвиток їх справи. Особливо це стосується підприємців, які займаються виробництвом широкого переліку продукції. Каталоги допомагають досягти успіху і в торгівлі, не залежно від виду товарів, що реалізуються, будь то косметика або будівельні матеріали. Юристи, медичні центри, туристичні агентства і друкарні не обходяться без такої поліграфічної продукції.

У багатьох випадках паперовий каталог виявляється більш ефективним, ніж електронний варіант на сайті. Взявши в руки яскраве і виразне видання, людина в будь-якому випадку його прогляне і, можливо, зацікавиться запропонованими послугами або товарами. Його зручно перегортати, брати з собою, вивчаючи під час дозвілля або тривалого очікування. Нерідко друковані каталоги передають з рук в руки друзям, родичам чи колегам, тим самим розширюючи можливу клієнтську базу.

Розробка дизайну каталогу

Розробка дизайну каталогуЯкщо вам для успіху і розвитку бізнесу потрібний каталог, ви зайшли за адресою. У нас ви можете замовити виготовлення каталогу або будь-якої іншої поліграфічної продукції. Ми надаємо весь спектр послуг з друку, починаючи від розробки дизайну і закінчуючи після друкарською обробкою.

Ви можете надати нам вже готовий макет каталогу, якщо ж у вас його немає, наші дизайнери вирішать цю проблему. У розробці дизайну каталогу важливі не тільки якісні і виразні фотографії, але і грамотно структурована, поділена на розділи та підрозділи інформація. В іншому випадку, користуватися каталогом буде незручно. Текст повинен легко читатися, для цього потрібно вибрати фон, на якому б літери були виразними, і підібрати відповідний шрифт. Наші дизайнери знають безліч тонкощів і нюансів, які дозволяють зробити каталог привабливим для користувача.

Виготовлення каталогів будь-якого виду і формату в Черкасах.

Виготовлення каталогів будь-якого вигляду і формату в ЧеркасахДля виготовлення каталогів використовують крейдований глянсовий або матовий папір, на якому фотографії виглядають особливо виграшно. Для обкладинок використовується щільний папір або картон. Вкладки з більш щільного паперу призначені для того, що б каталог відкривався на сторінках з найважливішою інформацією.

Великі тиражі найбільш раціонально друкувати за допомогою офсетного друку, але важливо пам'ятати, що це займе деякий час, зазвичай близько п'яти днів. Якщо ж терміни підтискають або необхідно не велику кількість каталогів, кращим варіантом буде цифровий друк. Так само ми виконуємо таку після друкарську обробку як нарізка, сверстка, скріплення аркушів спіраллю, клеєм або дужками, а також ламінування і т. д. Ви отримуєте на руки повністю готові каталоги.

Замовлення виготовлення каталогів і ціна.

Для того що б замовити виготовлення каталогів зовсім не обов'язково шукати час на особистий візит до нас, всі питання та уточнення можна вирішити онлайн. Готова продукція може бути доставлена вам кур'єром або будь-яким зручним вам способом.

Кінцева ціна виготовлення каталогів залежить від багатьох факторів. Це і послуги дизайнерів, вид паперу, розмір тиражу, спосіб друку, терміновість виконання замовлення і т. д. Всі нюанси обговорюються, і в будь-якому випадку ми підберемо найкращий варіант саме для вас так, що ви отримали якісні каталоги за вигідною для вас ціною.