• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Замовити виготовлення книг і брошур в Черкасах.

Замовити виготовлення книг і брошур в ЧеркасахТільки на перший погляд здається що видати власну книгу або збірку віршів, надрукувати брошуру або методичку дуже складно і дорого. Насправді, звернувшись в нашу друкарню, ви зробите це дуже швидко і без зайвих клопотів. Друк від однієї книги або брошури до тиражу в кілька десятків або сотень екземплярів ви можете замовити у нас. Навіть якщо ви вперше зіткнулися з питанням видавництва книг і не знаєте з чого почати, звертайтеся до нас. У нас вас зустрінуть досвідчені фахівці, які допоможуть визначитися з видом паперу, типом обкладинки і палітурки, вибором методу друку. В результаті ви отримаєте ідеальну книгу чи брошуру, яку буде приємно брати в руки. Адже як талановито була б написана книга, наскільки б не був захоплюючий сюжет, перше враження створює все ж якість виготовлення. Особливо важливо, щоб книга мала солідний і респектабельний вигляд, якщо вона призначається в якості подарунка для близької людини, партнера по бізнесу або важливого клієнта.

Друк книг і брошур.

Друк книг та брошурПісля того як текст перевірений і відредагований, можна приступити до вибору паперу для сторінок, обкладинки, визначатися з палітуркою, вона може бути твердою, м'якою або на пружині. Наші фахівці підкажуть, яке виконання буде найкращим для видання саме вашої книги. В розрахунок береться не лише передбачуваний бюджет, але і сюжет книги, для якої цільової аудиторії вона призначена і багато іншого.

Орієнтуючись на висунуті до книги або брошури вимоги щодо зовнішнього вигляду, а так само тиражу визначається спосіб друку.

Тиражування на різографі – найдоступніший за ціною спосіб друку, який найчастіше вибирають для видання методичної літератури, або книг коли немає потреби в яскравих кольорових картинках. Може використовуватися для друку від однієї брошури до тиражу в кілька сотень примірників.

Цифровий друк – відрізняється високою якістю і чіткістю, дозволяє отримати детальну картинку з відмінною передачею кольору. Якщо в книзі є яскраві картинки, фотографії або необхідно якісно відобразити діафрагми, графіки або рисунки, а тираж маленький або середній, то саме цифровий метод друку буде кращим варіантом.

Офсетний друк це дуже висока якість зображення, найменші деталі і відтінки малюнку чітко видно. Офсетний метод не рентабельний для друку маленького тиражу книг, так як із-за переддрукарської підготовки ціна буде високою. А ось при великих обсягах ціна видавництва книг досить доступна, при цьому, чим більше треба примірників, тим нижче буде ціна друку.

У багатьох випадках, для того що б результат відповідав очікуванням, вдаються до поєднання різних методів друку. Наприклад, обкладинка брошури чи книги друкується за допомогою цифрового способу, а внутрішній блок тиражується на різографі.