• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Листівки та запрошення друк на замовлення

Листівки та запрошення друк на замовленняІснує безліч способів запросити кого-небудь на день народження, зустріч випускників, весілля, корпоративну вечірку або презентацію нового проекту. Але якісно оформлена, виготовлена на замовлення саме до цього випадку листівка-запрошення, залишається кращим варіантом. Таке запрошення не залишиться не поміченим, воно підкреслить наскільки важливо, що б запрошений був присутній на заході.

Запрошення на виставку, презентацію, бенкет в честь річниці фірми або відкриття нової філії, оформлене у фірмовому стилі з використанням корпоративної символіки є частиною іміджу. Саме такі не великі, але дуже важливі деталі, як виготовлене на замовлення запрошення, підвищує вашу репутацію, роблячи наголос на ваших ділових якостях і успішності.

Для розважальних і торгових центрів, оздоровчих і спортивних комплексів, ресторанів і кав'ярень друк запрошень на різні заходи або виставки це ще й досить ефективна реклама.

Дизайнерська листівка, виготовлена спеціально до якого-небудь важливого для вашого партнера або клієнта дня, стане відмінним подарунком. Такий презент свідчить про те, що ви високо цінуєте ділові зв'язки і є надійним діловим партнером.

Чимало радості приносять іменні оригінальні листівки друзям і родичам до Нового року або дня народження. Такий подарунок завжди приємний і говорить про любов, повагу і міцні дружні або родинні зв'язки.

Розробка дизайну запрошень та листівок.

Розробка дизайну запрошень та листівокЗамовляючи виготовлення запрошень чи вітальних листівок, у вас вже може бути розроблений готовий макет. Втім, як показує практика, в більшості випадків, замовник має лише ідеї, які потрібно оформити в цілісну і гармонійну картинку. Це завдання під силу нашим дизайнерам. Вони підкажуть, як зробити так, що б запрошення або листівка стали унікальними, виразними і запам'яталися.

Важливий вплив на те, як буде виглядати листівка або запрошення надає обраний матеріал і після друкарська обробка. Можна використовувати звичайний щільний папір, а можна віддати перевагу ексклюзивним дизайнерським матеріалам. Кожна деталь дуже важлива і наші дизайнери знають, як зробити так, що б листівка або запрошення мали бездоганний вигляд.

Замовити друк листівок і запрошень

Для того що б замовити друк запрошень чи вітальних листівок, вам не обов'язково їхати до нас в офіс, всі тонкощі і деталі можна уточнити онлайн. У нас ви можете замовити велику кількість запрошень, наприклад, на виставку чи концерт, а так само одну листівку для близької людини.