• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Календарі та календарики корисна реклама.

Календарі та календарики корисна рекламаВажко назвати ще один вид друкованої продукції, яким би користувалися всі і так само часто як календарями. Кишенькові, настільні, настінні, квартальні календарі є в кожному будинку, офісі, підприємстві, магазині. Щодня на них дивляться, уточнюючи дату, плануючи роботу чи відпочинок. Будь-яка інформація, розміщена на такому носії, завжди буде перед очима і при необхідності спливе в пам'яті. Календарі, подаровані під час презентації, розіслані потенційним або постійним партнерам і клієнтам, будуть використовуватися, нагадуючи про дарувальника. Красиво оформлений календар зі значимими фотографіями не буде закинутий, він займе видне місце на робочому столі, стіні в офісі або кабінеті. Маленькі календарики часто використовують як закладку в щоденнику, носять з собою в сумочці або органайзері.

Дизайн календарів

Дизайн календарівЛюди завжди ретельно вибирають календарі, адже вони будуть використовуватися цілий рік, і на них має бути приємно дивитися щодня. Найбільш часто календарі купують напередодні Нового року, в тому числі як подарунок і не тільки діловим партнерам і клієнтам, але і близьким, друзям і родичам. Особливо популярний подарунок це календар зі значущою фотографією людини, місцевості або домашнього улюбленця. У нас ви зможете замовити розробку дизайну будь-якого календаря, корпоративного або особистого ділового або легковажного. Ми пропонуємо вам виготовлення календарів-плакатів, квартальних, настільних календарів-будиночків, кишенькових і будь-яких інших.

Виготовлення календарів всіх форматів і видів в Черкасах.

Виготовлення календарів всіх форматів і видів в ЧеркасахЧасто починаючі бізнесмени замовляють виготовлення календарів саме з метою «розкрутити» свою справу, знайти нових партнерів і клієнтів. І такі кроки в просуванні своєї справи вже довели свою ефективність на практиці. Дуже часто компанії презентують календарі на свята своїм постійним діловим партнерам як свідчення поваги.

У нас ви можете замовити календарі будь-яких форматів, розмірів і видів, починаючи від маленьких кишенькових до великих настінних. Ми можемо запропонувати друк на матовому, глянсовоюму, крейдованому або дизайнерському папері різної щільності. У разі якщо необхідно дуже швидко виготовити не великий або середній тираж календарів ідеальним варіантом стане цифровий метод друку. За умови наявності готового зразка навіть в електронному вигляді приступити до друку можна негайно. Офсетний друк дозволить знизити ціну виготовлення великої кількості календарів. Але варто враховувати, що виконання замовлення займе трохи більше часу, так як необхідна переддрукарська підготовка.

Додатково ви можете замовити після поліграфічні послуги, такі як нарізка, фальцювання, скріплення аркушів і ламінування. Ви отримуєте готові календарі, які відразу ж можна дарувати важливим людям.