• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Рекламний буклет – ефективно і не дорого.

Рекламний буклет – ефективно і не дорогоЕфективність рекламних буклетів доведена на практиці, саме тому друкована продукція такого типу користується чималим попитом. Її особливість полягає в поєднанні компактності та інформативності. Аркуш формату А-4 або А-3 складений у кілька разів займає мало місця. Його зручно взяти з собою поклавши в сумочку або кишеню. І вже вдома або в іншому спокійному місці без метушні ознайомиться з інформацією, вивчити умови отримання знижки, асортимент послуг або товарів. Дуже багатьом людям для прийняття рішення потрібен час, велика кількість гучної і кричущої реклами перешкоджає прийняттю спонтанних дій. І якщо у вашого потенційного клієнта є грамотно розроблений рекламний буклет, на якому вся інформація структурована і розкладена, як кажуть, по поличках, то йому буде набагато простіше прийти до рішення скористатися пропонованими вами послугами або купити ваші товари.

Створення рекламного буклету – з чого почати.

Створення рекламного буклету – з чого початиОсобливість рекламних буклетів полягає в їх формі. По своїй суті буклет це досить великий аркуш, складений кілька разів, друк наноситься на обидві його сторони. Така форма дозволяє розмістити багато інформації, при цьому розбивши її на зручні для сприйняття частини. Є можливість дати відповіді на всі ключові питання, описати переваги угоди і вигоди покупки. Після прочитання, грамотно розробленого рекламного буклету не залишається відчуття недомовленості і незавершеності, інформація сприймається легко.

При створенні рекламних буклетів, втім, як і для будь-якої іншої друкованої рекламної продукції, дуже важливо не помилитися з розробкою дизайну. Після першого побіжного погляду повинно виникати бажання розглянути детальніше, а не викинути як не потрібний спам. У вирішенні даного питання можна піти декількома шляхами. По-перше, скористатися шаблоном буклетів, все досить просто, вибираєте вподобаний варіант з каталогу і вносите свої дані. По-друге, можна розробити дизайн буклету самостійно. Але самий надійний і перевірений спосіб-це звернутися до нас. Наші дизайнери підкажуть, як реалізувати вашу ідею так, що б напевно зацікавити потенційного клієнта.

Друк рекламних буклетів і ціна.

Друк рекламних буклетів і цінаПідібравши картинки і фотографії, написавши текст, продумавши, як і в якому порядку, вся ця інформація повинна розміщуватися на аркуші, залишається вибрати спосіб друку та вид паперу. Тут вже без підказки знаючої людини не обійтись. Справа в тому, що помилки у виборі матеріалу або методові друку призведуть до того, що отриманий результат буде дуже сильно відрізнятися від очікуваного. Якщо ви скористаєтеся послугами наших фахівців, всі неприємні сюрпризи обійдуть вас стороною.

У нас ви можете замовити виготовлення рекламних буклетів або іншої друкованої продукції за допомогою офсетного або цифрового друку. В обох випадках буде повноколірна з можливістю передачі півтонів і відтінків картинка, чітка і детальна. Основна відмінність полягає у строках виконання замовлення і рентабельності за ціною. Так, за допомогою цифрового друку не великий або середній тираж буде готовий від 10 хвилин до декількох годин. Офсетний друк вимагає попереднього виготовлення форм, тому друк займає в середньому 3 або більше днів. Даний спосіб друку рекламних буклетів буде більш вигідним за ціною, якщо тираж великий.