• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Дипломи, грамоти, сертифікати – виготовлення в Черкасах.

Дипломи, грамоти, сертифікати – виготовлення в ЧеркасахДиплом, грамота або сертифікат це персональна нагорода, свідчення досягнень людини у якому-небудь поприщі. Для того що б отримати сертифікат або стати володарем диплома, необхідно докласти зусилля і часом пройти дуже нелегкий шлях. Отримуючи такий документ, людина бере в руки доказ своїх досягнень, якими може пишатися. І організація-вручитель повинна подбати, щоб диплом або сертифікат мали солідний, значущий вид, який би підкреслював професіоналізм, саморозвиток і отримання нових знань одержувача. В такому випадку нагорода буде ще цінніша і значиміша для того хто її отримує. Він з гордістю помістить її на видне місце на стіні досягнень або столі. Тому, до виготовлення та розробки іменних дипломів, сертифікатів та грамот необхідно підходити дуже серйозно.

Друк дипломів, сертифікатів та грамот.

Друк дипломів, сертифікатів та грамотПриводів для вручення диплома або сертифіката може бути безліч. Перше, що приходить на думку, це дипломи, які вручають ВНЗ своїм випускникам, сертифікати про підвищення кваліфікації або спортивні грамоти. Так само багато керівників із задоволенням впроваджують такі заохочення та нагороди як дипломи кращого працівника місяця або року. Великим попитом користуються подарункові сертифікати найкращим клієнтам, партнерам або співробітникам що дають право на отримання будь-яких послуг або товарів. Жартівливі дипломи, грамоти або сертифікати піднімуть настрій і створять атмосферу веселощів на корпоративній вечірці або сімейному святі.

У нас ви можете замовити виготовлення дипломів, грамот та сертифікатів в будь-якій кількості, починаючи від одного примірника, у тому числі з внесенням персональних даних отримувача. За умови наявності готового макету, друк не великого за обсягом тиражу, займе близько години.

Цифровий друк дозволяє не дорого виготовити дипломи, грамоти або сертифікати з можливістю внесення персональних даних на кожен примірник. Таким чином, людина отримує іменну нагороду, адресовану саме йому, що, безсумнівно, підвищує її цінність.

Великий тираж бланків для грамот, сертифікатів, дипломів більш вигідно виготовити офсетним способом. Офсетний друк забезпечує високу якість зображення і, за умови великого тиражу, матиме цілком доступну ціну.

Замовлення друку грамот, сертифікатів і дипломів.

Замовлення друку грамот, сертифікатів і дипломівОформити замовлення друку дипломів, сертифікатів або грамот ви можете онлайн, або ж завітавши до нас в офіс. Наші фахівці прийдуть вам на допомогу, якщо у вас немає готового макета. Вони розроблять дизайн диплома або сертифіката, реалізувавши всі ваші побажання. Так само ви можете вибрати вид та щільність паперу, замовити післядрукарські послуги, наприклад, документ можна заламінувати.