• (0472) 50-03-50,
  • (067) 470-47-10

Новинка!

Фотопечать

Печатки та штампи

Офсетний та цифровий друк

Печатки і штампи:

Печатки і штампи для юридичних і фізичних осіб всього за 30 хвилин, з використанням найновіших технологій.

 

 

Студія оперативної поліграфії "ДСМ-Сервіс" створена для того, щоб ви могли отримати весь комплекс поліграфічних послуг в одному місці. У нас ви можете не тільки замовити друк різноманітних видів друкованої продукції, але й отримати кваліфіковану допомогу, починаючи від створення макету до вибору матеріалу і методу друку, так щоб весь процес зайняв мінімум часу, а результат мав максимальну якість. Ми пропонуємо вам друк такої продукції як: візитки, листівки, брошури, буклети, фірмові бланки, бланочная друкована продукція, флаєра, різні види календарів, книги і багато іншого. Використання новітнього поліграфічного обладнання гарантує високу якість продукції та оперативне виконання замовлення.

Студія оперативної поліграфії "ДСМ-Сервіс" пропонує такі поліграфічні послуги:

 

Офсетний друк.

За допомогою офсетного друку можна втілити найсміливіші дизайнерські ідеї, передати всю палітру кольорів не втрачаючи найменших відтінків, відобразити навіть найдрібніші деталі малюнка. Найбільш вона вигідна в фінансовому плані при друці великих і середніх тиражів.

 

Цифровий друк.

Весь процес друку контролюється комп'ютером, що дозволяє одержати високу якість зображення і точне перенесення кольорів. Цей метод дозволяє вносити корективи вже в процесі друку, не втрачаючи якості продукції. Найчастіше його використовують для друкування невеликих тиражів.

 

Тиражування будь-якої листової продукції на цифровому різографі.

За допомогою різографа можна в стислі терміни надрукувати середній тераж продукції з макета-зразка, при цьому гарантується висока якість передачі кольору і чіткість зображення. Найчастіше різограф використовують для друку такої продукції як прайси, листівки, оголошення, брошури і т. д.

 

Копіювання на ксероксі

Метод, що дозволяє в стислі терміни отримати необхідну кількість копій друкованої продукції.

 

Дизайн

Для створення оригінал-макету необхідні дизайнерський талант і знання тонкощів друку різними методами. Наші фахівці нададуть професійну допомогу на будь-якому етапі створення оригінал-макету.

 

Постполіграфія

Для постполіграфічної обробки продукції, ми пропонуємо вам таке обладнання як: різак гильотинного типу, ламінатор, брошюровальне обладнання, фальцювальне обладнання, нарізувальники візиток.

 

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція створена для того, щоб дарувати людям гарний настрій, а ми допоможемо вам створити її.

 

Виготовлення печаток і штампів

Метод лазерного гравіювання і спеціальна гума як основа для створення кліше, дозволяє нам виготовляти печатки і штампи, які відрізняються високою якістю відбитка і довговічністю.